Wednesday, May 18, 2011

The insider: chemtrails KC-10 sprayer air to air - The proof ====✈

5 comments:

 1. Jälle üks video, mida ükski chemtrailide skeptik ja "teadlane" ei julge kommenteerida. Küllap on tegemist liiga hea tõestusmaterjaliga, eriti kui mõelda et video on filmitud teiste pilootide poolt.
  Samast videost väljavõetud foto näitab selgemalt spreilennuki konstruktsiooni, ehk sprei väljalaske kohti tiibade küljes. Samuti on näha spreitava aine
  valgustpeegeldavad värviomadused.
  http://www.nogw.com/images/skywatcher_dees.jpg

  ReplyDelete
 2. Pildil viidatud "nozzle'id" on tagatiibade hüdraulikasüsteemi gondlid.

  Siin on need näha sissetõmmatud tagatiibade asendis:
  http://www.airliners.net/photo/USA---Air/McDonnell-Douglas-KC-10A/1874074/L/

  Ja siin väljalastud tagatiibade asendis:
  http://www.airliners.net/photo/USA---Air/McDonnell-Douglas-KC-10A/1847523/L/

  Värvikirevus on tingitud valguse murdumisest veekristallides. Samasuguse tehisvikerkaare võite luua aiavoolikust päikeselisel päeval vett õhku pritsides.

  ReplyDelete
 3. ffs - fotod, mida pakud on lihtsalt kena visuaalne võrdlus. Näib et pakud pildlisi argumente, aga need ei tööta antud juhul.
  Videopildi lennuki puhul on näha lisakonstruktsioone, lisaks video dünaamiline ja audio materjal.

  Veepiiskade valgustmurdvate omaduste teemal on sul õigus, samuti toimivad prismana ka teised ained, nii et ka see võimalik vastulause ei ammenda teemat kuidagi.

  ReplyDelete
 4. Milliseid "lisakonstruktsioone"?

  ReplyDelete
 5. Kaua ootasid vastust nüüd said vastuse..

  Su küsimusele lisaseadmetest polnud siin teemas enam erilist mõtet vastata. Esiteks vestlus ei jõudnud kuhugi kuna pole võimalik KC-10 video või foto põhjal laskuda veel sügavamatesse detailidesse (foto all mõtlen enda väljatoodud linki). Tähelepanu sai pöörata vaid kohtadele kust väljub sprei ja värvile mis sellega kaasneb.
  Kui siiski tahad üht võimalikku vastust siis vaata 2007 aasta Discovery Channeli kolmeosalist chemtrail dokfilmi (üks viimastest postitustest), kus selgitatakse miks lennukitest Alumiiniumit spreitakse (aluminium chaff) ja kuidas (väidetavalt radaritõrjeks, kuigi mingeid erilisi kirjeldusi lisakonstruktsioonide kohta ei ole - neid võid otsida olemasolevate kliimamanipulatsiooni patentide või dokumentide seest - igaljuhul ei kavatse ma nõudmiste peale jooniseid ümber tegema hakata).
  Aga uurimine ja otsimine paralleelselt nende materjalide (kogu pakett - videod, fotod, artiklid, dokumendid, patendid, testid) blogis esitamisega jätkub. Informatsiooni mis toetab meie eeldusi on siin kogunenud kuhjaga.

  Samas, arvan et antud vastus (aluminium chaff) on samuti vaid üks võimalikest (kuid seekord küll nö. avalikult tunnistatud) paljude erinevate sarnaste lisaseadmete kasutusmeetodite hulgast.

  ReplyDelete