Monday, February 21, 2011

Chemtrail Blogi illuminaatluse välimääraja

Allpool on lugemiseks ilma ennustav artikkel ajalehest Postimees. Valgustuslikusele kalduvad tekstilõigud on esile toodud ja lisatud värv. Eriti kahetsusväärne on antud artiklit lugeda arvestades Eesti Chemtrail Blogi aasta jooksul kogutud kohalike ilmamanipulatsioonide ohtraid video- ja pildimaterjale. Esimene silma jäänud lause "kuidas suvi, nõnda talv" esitab kõiki religioone läbivat iidset tõdemust ja tarkust, mis kajastub ka illuminaatlikus leksikas ( hermeetilises filosoofias ) esitatud printsiibina "nagu ülal, nii ka all". Kokkuvõtvalt peab selle järgi taevane kord sümmeetriliselt peegelduma ka maises korras - dualistlik maailmapilt kui alistumine kõrgemale jõule, olgu selleks siis Jumal või Lucifer või ülemaailmselt chemtrail komponente (Ba, Al elemendid) spreivad lennukid. BAAL (vt. wiki) on taevane Jumal, vanatestamentlik deemon - Peltsebul (kassi, konna ja vanamehe peaga). 
Käib globaalne kliimamanipulatsioon ( apokalüptilis-kõrgtehnoloogiline satanism ) ja ajakirjandus mängib sellega kaasa, ülepoetiseerides toimuvat genotsiidi keskkonna ja inimeste üle.
Kokkuvõtvalt unustavad Eesti loodusvaatlejad ära, et tänase päeva loodus, sealhulgas ka pilt mis avaneb taevas, on juba negatiivselt orienteeritud inimkultuuri poolt ümber kujundatud. Tehnokraatlik süsteemne keskkonnakultuur ongi Teine loodus, mida naiivsed metsarahva esindajad vaatlevad teadmata selle Uue looduse tegelikke motiive ja toimimismehhanisme.

eesti chemtrail 
_ _ _


20.02.2011 20:27
Svea Randmaa, Ilmavaatleja

Esivanemate ütlemised paistavad täppi minevat. Kuiv ja palav lõikuskuu (august) pidi ennustama pikka külma ja sügava lumega talve. Äikeseline august tähendavat tuisku talve teises pooles.

foto allkiri: Kui tihane siutsub rõõmsamalt pole ka kevad kaugel.

Mõnes mõttes: kuidas suvi, nõnda talv. Suvel valitses meie kohal võimas kõrgrõhuala põuaga. Nüüd talvel on sama, pakasega. Kui hoolega otsida, leiab kokkulangevusi veel.

Praegu sooviks küll selle võimuhaaraja lagunemist. Märgid juba viitavad ilmamuutusele. Taevas ei ole päeval enam sinine, vaid valkjas, öösel näeb vaid mõnda tähte läbi nõrga pilvekihi. Päike ja kuu on mõlemad kahvatuvalged. Nädala algul ilmunud kõrged kiudpilved tihenevad nüüd kõrgkihtpilvedeks.

Eile ja üleeile võis taevas näha lennukijutte ja päikese kõrval helendust ehk sapikesi, mis näitavad õhuniiskuse järkjärgulist suurenemist. Samal ajal aga puhuvad idatuuled nii maapinnal kui kõrgustes. See näitab külma õhu jätkuvat edasiliikumist lõunasse. Madalad õhutemperatuurid tõendavad seda.

Nädalavahetusel ja uue nädala algul püsib pakaseline ilm. On ju täiskuu, pealegi libiseb üle Eesti kõrgrõhuala kese. Nädala teises pooles annab külm loodetavasti järele.

Külmast ilmast hoolimata on õhus aimata kevade märke. Päevaste miinuskraadide kiuste katuseräästad päikeses tilguvad ja teedele tekib lumesulamisveest libedus. Rohukõrred ja puutüved on hakanud lund vihkama. Seda näitavad puude ümber tekkinud lumelohud. Seda juhtub ainult kevadel. Tihaste laulgi on hooti lõbusam.

Pakase valitsemisel on niikuinii varsti lõpp, kannatame veel

No comments:

Post a Comment