Tuesday, January 4, 2011

Päike põles kui küünal ja Nibiru kuma ka taevas...

Kui suurendada alumisi pilte siis tuleb nähtavale punane kuma päikese kohal. Osadel minu päikese piltidel lausa punakas ketas...aga see võib olla ka fotoka tembutamine minuga. Leian ikka suurendades mingit kuma ja valguse kerasi...et...mida otsid seda leiad....

4 comments:

 1. Tasemel on kaks viimast :P Kuskohas olid kui pilti tegid? :)

  ReplyDelete
 2. "Patrick Minnis, an atmospheric scientist with NASA's Langley Research Center in Hampton, Virginia, is quoted in USA Today as saying that logic is not exactly a real selling point for most chemtrail proponents: "If you try to pin these people down and refute things, it's, 'Well, you're just part of the conspiracy'," he said.[1]"

  Dude, tõsiselt, mine hari ennast parem selle asemel, et mingite väljamõeldistega tegeleda. Sest jäta meelde - põhjus miks 99% vandenõuteooriatest on bullshit on lihtne - neis peaksid osalema inimesed, ning inimesed on legendaarsed oma oskustes teha vigu ning mitte hoida suud kinni.
  Shttp://en.wikipedia.org/wiki/Chemtrail_conspiracy_theory

  Lihtsalt, mine ja uuri fakte, mitte ära võta sõna sõnalt kelelgi väljamõeldisi nagu sa praegu teed, selle chemtrailis teemaga, sul ja ülejäänud inimestel on 0 tõestust aga internetis ikka tsiteerite teineteist ja võtate oma ja teiste teooriaid tõe pähe.

  Maail on oluliselt lihtsam nign etteennustatav kui sa vaatad sellele kaine pilguga peale.

  ReplyDelete
 3. Sirius uuri ise fakte. Tutvu esiteks kõigi postitustega, fotode ja videotega selles blogis. Vaata 2009 lõpus valminud põhjalikku chemtrail filmi: "What in the World Are They Spraying?". Sealt saad tervikliku üldpildi millisel teaduslikul tasemel selle teemaga maailmas tegeletakse.

  Ainult lihtsameelne piirdub Wikipedia skeptilise ja poliitiliselt korrektse infoga chemtrailidest. See et keegi teadlane NASAs midagi millestki arvas pole samuti mingi lõplik tõestus ja näitaja. Rumal on ka väita, et chemtrail fenomeni teavitajad toetuksid vaid mingile omavahel jagatavale usule ja veendumusele. Tegelik katastroof ja probleem on hoopis see, et avalikkus (see tähendab TV, ajalehed ja muu ofitsiaalne meedia) vaikib.

  Soovitame Chemtrailide asjus tõe teadasaamiseks kasutada rohkem isiklikku tähelepanu, huvi, oma silmi ja sõltumatut kriitikameelt. Videokaamerast ja fotoaparaadist võib samuti kasu olla.

  ReplyDelete
 4. Linnud surevad, kõigest mõne päevaga kokku sadu tuhandeid tonne kalu kutud, maavärinad,oli ka poolas ja inglismaal, millest meedia muidugi ei rääkinud.ja hakkas aktiivseks muutuma ka yks maailma suurim vulkaani mägi. Niiet on nibiru või mitte, lõpp jõuab kätte niivõinaa . pluss veel mõningad f3 tornaadod.

  ReplyDelete